LIGA : KKS Kalisz- LKS Gołuchów 2:3

LIGA :  KKS Kalisz- LKS Gołuchów 2:3

W minioną niedzielę w ostatnim pojedynku ligowym zespół z Kalisza gościł na własnym terenie drużynę z Gołuchowa,

Po bardzo dobrym występnie "trójkolorowi" musieli uznać wyższość rywali przegrywając nieznacznie jedną bramką.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Druga część spotkania przyniosła już wyczekane zdobycze bramkowe.

To zespół przyjezdnych pierwszy zdobył bramkę jednak niewiele później kakaesiacy za sprawą Michala Kowalskiego doprowadzają do wyrównania. Kilka chwil później Łukasz Wilczyński wyprowadza drużynę z Kalisza na prowadzenie. Jednak to Gołuchowianie byli tego dnia bardziej skuteczni i ostatecznie zwyciężyli 3:2.

Było to ostatnie ale moim zdaniem najlepsze wystąpienie tych chłopców w tegorocznych rozgrywkach ligowych, Piękne podsumowanie możliwości jakimi dysponują ci młodzi zawodnicy. Celem którym sobie założyliśmy przed meczem była przede wszystkim poprawa w komunikacji zespołu i to nam się udało w stu procentach. W pierwszej połowie to my dominowaliśmy na boisku stwarzając sobie multum sytuacji zabrakło jednak skuteczności ale nad tym chłopcy pracują. Wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Wreszcie zrozumieli że ważne jest podejście do meczu bo czasem mecz można  przegrać już w szatni a oni w niedzielny poranek pokazali jak świetną są drużyną. Oczywiście jest wiele parametrów do wyregulowania ale na to mamy czas. Wielkie brawa dla każdego zawodnika za postawę w meczu ! BRAWO BRAWO BRAWO DRUŻYNA !- podsumowuje kierownik  drużyny  Maja Janik

Zdjęcia autorstwa pana Dariusza Marszała dostępne pod poniższym linkiem - DZIĘKUJEMY !